Taş Duvar Kaplama

Taş Duvar Kaplama

Taş duvar kaplama yapıların hem iç hem de dış cephesine kolaylıkla uygulanabilen uygulandığı alanın çehresini değiştiren son yılların en çok tercih edilen duvar dekorasyonudur. Yapısı nedeni ile uygulandığı alanı sadece güzelleştirmekle kalmıyor aynı zamanda temizliğinin kolayca yapılabilmesi artı bir değer olarak görülüyor.

Model ve renk olarak birçok alternatifin bulunduğu taş duvar kaplamalarında her zevke uygun ürün bulmak oldukça kolay. Her ne kadar duvarda derinliği çok görünse de yapısı oldukça hafif ve incedir. İnsanların aklına en çok takılan sorulardan biri olan ağırlığın duvarda nasıl sabit kaldığı da böylelikle açığa çıkmış oluyor. Kolay, kolay deforme olmayan bu malzeme darbelere karşı oldukça dayanıklı bir şekilde imal edilmiştir. Böylelikle her hangi bir eşya veya mobilyanın çarpması halinde deformasyona uğrama olanağı ortadan kalkmış oluyor.

Taş Duvar İç Mekan

Her geçen gün doğaya olan özlemin artması eski taş evlere duyulan özlemden dolayı taş duvar kaplamalarını günümüzde de fazla rağbet görmektedir. Sadece dış cepheye değil iç cephe duvarlarına yapılan bu uygulama sayesinde evinizde,salonda,banyoda,tuvalette,antrede,veya iş yerinizde taşın vermiş olduğu enerji ve görsel güzellik nedeni ile kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz.

Taş Duvar Tv Ünitesi

Dekoratif taş duvar kaplama tv ünitesi iç mekanlarda derinlik ve huzurlu bir hava yaratmakta bu nedenle de tercih nedenlerinin üst sıralarına çıkmaktadır. Evinizin veya iş yerinizin her hangi bir köşesindeki duvara yaptırmanız halinde bulunduğunuz ortamın tüm havasını değiştirmesi sizde şaşkınlık yatabilir. İster tüm iç cepheye isterseniz sadece küçük bir duvarı taş duvar kaplama texture ürünleri ile kaplatarak güzel bir değişiklik yaratabilirsiniz. Üstelik duvara kolaylıkla monte edilebilmektedir. Dekoratif taş duvar kaplaması mevcut olan duvarın üzerine plakalar halinde sabitlenmesinden oluşmaktadır. Plakalar halinde işlem yapıldığı için montaj esnasında zamandan ve işçilikten tasarruf edilme olanağı yaratıyor buda işçilik maliyetinin daha az olmasını sağlıyor.

Taş Duvar Deseni

Yapıların dış uygulamasında kullanıldığında neme karşı yüksek dayanıklılığı sayesinde silinerek veya su tutularak temizleme işleminde de kullanıcılarına rahatlık sağlamaktadır. Bu temizleme işleme iç mekanlarda nemli bir bez yardımı ile de kolaylıkla yapılabilmektedir.

Beyaz Taş Duvar

Farklı bütçelere hitap eden modellerden oluştuğu için taş duvar kaplama panelleri dekorasyonunda değişiklik yapmak isteyen insanları kendine çekmektedir. Taş duvar kaplama panel fiyatları seçilen modele göre metrekare üzerinden hesaplanmakta ve işçilik maliyeti ile birlikte ortaya net bir hesap koymaktadır.

Taş Duvar Salon

Modeller arasında seçim yaparken farklı yüzyıllarda gezdiğinizi hissedebilir dilerseniz bu modeller arasından dilerseniz de klasik veya modern desenlerden oluşan taş duvar kaplaması seçebilirsiniz. Duvarlara olağan üstü bir güzellik katan taş duvar kaplamaları sizinde evinizin havasını değiştirebilir. Çiftlik evleri, yazlık ve kışlık evlerde olduğu gibi yemek, mağazacılık, ofis ve daha sayamayacağımız birçok iş sektörü de dekoratif taş duvar kaplamalarını tercih ederek müşterilerinde görsel bir etki bırakmayı amaçlamakta ve bunu da elde etmektedirler.

Taş Duvar İç Mekan Ofis

Taş duvar kaplama iç mekan ofis görüntülerinde  günümüzde paneller haline dönüştürülerek sadece dış duvar dekorasyonunda değil iç duvar dekorasyonunda da tercih edilmeye başlanmıştır. Sadece etrafına yaydığı güzellikle değil sağlamlığı ve uzun ömürlü bir malzeme olması da tutulmasında önemli rol oynamaktadır.

Banyo Taş Duvar Kaplama

Birbirinden farklı Banyo Taş Duvar Kaplama ürünlerimiz, form ve renklerden oluşan taş duvar kaplama panelleri her yapıya kolaylıkla uyum sağlamakta ve güzel durmaktadır. Yapısının içeriği sayesinde uygulamanın yapıldığı alanlar daralmaz aksine daha geniş ve ferah bir görünüm sunmaktadır. Bu uygulamaya olan talebin her geçen gün artması firmaların daha fazla çeşitte ürün çıkarmasını sağlamakta daha fazla zevke hitap etmeye çalışmaktadır.

 

Ürün Kategorilerimiz ( Bu linklerden ürünlerimize direk ulaşım sağlayabilirsiniz )

ÜRÜNLER – Dekoratif Kültür Tuğlaları – Dekoratif Taş Panel Kaplama – Dekoratif Tuğla Panel Kaplama – Dekoratif Beton Panel Kaplama – Dekoratif Ahşap Panel Kaplama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir