Evinize Duvar Dekorasyonu ve Duvar Panelleri Kaplama Örnekleri

Dekoratif Duvar Dekorasyonu

Duvar dekorasyonu arasında son yıllarda hızla yükselen panel uygulamaları her gecen gün daha fazla ilgi görmekte birbirinden farklı desen ve renk seçeneği ile farklı zevklere hitap etmektedir. Taş duvar dekorları ve tuğla duvar dekorları en fazla ilgi çeken seçeneklerdir.

Duvar-Dekorasyon-Ornekleri

Ev ve iş yerlerinde dekor değişikliği yapılırken ilk önce duvardan başlanması duvar dekorasyonunda renk ve desen seçeneğinin artmasına neden olmakta her zevke hitap edebilmek için firmalar birbirleri ile adeta yarışa girmişlerdir.

Duvar-Dekorasyonu1

Duvar Dekorasyonunda kullanacağınız malzeme ile ilgili doğru kararı vermek için sadece modelin güzelliğine bakmaz yetmez. Temizliğinin rahat yapılabilmesi, sağlamlığı, uzun ömürlü olup olmadığı, özellikle neme dayanıklı olup olmadığı göz önünde bulundurulmalı tüm bu sorunların cevabının sizi tatmin etmesinden sonra yaptırmak istediğiniz dekora karar vermelisiniz.

duvar-panelleri-dekorasyon-1

Her insan değişikliği sevmekte özellikle yaşam ve iş alanlarında farklı dekorasyonlara ihtiyaç duymaktadır. Artık bütün sektörlerde olduğu gibi duvar sektöründe de moda takip edilmekte ona göre seçimler yapılmaktadır. Sizde evinizde veya iş yerinizde duvar dekorunuzu yenilemek istiyorsanız geçtiğimiz yıllarda öne çıkan montajının kolay olmasına karşılık uygulandığı ortamlarda bambaşka bir hava yaratan taş duvar dekorlarını seçebilirsiniz.

Duvar Paneleri Tasarımları

salon-duvar-panelleri-dekorasyon

Doğanın iç mekanlara yansıması olan taş duvar panelleri görsellik açısından en çok tercih edilen duvar panelleri arasında yer almaktadır. Birbirinden farklı birçok modeli farklı renk alternatifleri ile müşterilerine sunan firmalar bu panellerin birçok avantajını da göz önünde bulundurmanızı sağlıyor. Öncelikle bu taş duvar dekorları kullanıcılarına ne gibi rahatlıklar sunuyor bir göz atalım. Temizliğinin kolay olması başlı başına artı bir etken çünkü sadece nemli bir bezle kolayca silinip pırıl, pırıl olabiliyor. Aynı zamanda neme ve darbelere karşı oldukça dayanıklıdır.

yatak-odasi-duvar-panelleri
yatak-odasi-duvar-panelleri

Sandalyelerinizin veya koltuklarınızın duvara çarpması artık bir sorun teşkil etmeyecektir. Uygulandığı alanda yarattığı derin doğal güzellik bile başlı başına tercih edilme sebebiyken bu artılar ile kullanıcılarından tam not almakta.

duvar-dekorasyon-salon-ev

Duvar dekorları arasında tercih edilen bir diğer uygulamada tuğla duvar panelleridir. Bu paneller eski yapıların havasını evinize taşıyacak özellikle tarihi dokulardan hoşlanan insanların büyük beğenisini kazanacak. Temizliği tıpkı taş duvar uygulamalarında olduğu gibi oldukça basit ve kolaydır. Bu üründe uzun ömürlü olması sebebi ile tercih edilmektedir. Hem iç hem de dış duvarda uygulanabilen taş duvar panelleri ve tuğla duvar panelleri yapıların dış görüntüsüne de ayrı bir zenginlik katıyor.

Duvar dekor fiyatları metre kare üzerinden hesaplandığı için uygulandığı alanlarda fiyat değişiklikleri olmaktadır. Duvar panelleri montaj açısından kolay olduğu için işçilik fiyatı uygulayacak şirketin fiyat politikasına göre değişse de her bütçeye uygun ortalama bir fiyat çıkarılabilmektedir. Tabi ki burada seçmiş olduğunuz malzemenin kalitesi fiyatta büyük bir etki yaratmaktadır.

Taş Duvar ve Taş Panel Ürünleri

Sizde duvar dekorları ile ilgileniyor yaşam alanınıza güzellik ve yenilik katmak istiyorsanız taşın enerjinden yararlanarak seçiminizi bu yönde yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir