Canyon

Canyon Ürün Sayfasına Git

Pedras

Pedras Ürün Sayfasına Git

Piedra

Piedra Ürün Sayfasına Git

Rocc

Rocc Ürün Sayfasına Git

Rotto

Rotto Ürün Sayfasına Git

Taş Duvar Kaplama

Taş Duvar Kaplama

Taş Duvar kaplamaları sayesinde artık duvarlarınız daha şık ve göz alıcı bir güzelliğe kavuşuyor. Taş duvar kaplaması bu uygulamalar arasında en çok tercih edilen kaplama modeli olup doğanın muhteşem gücünü ve doğallığını evlerinize yansıtıyor. Dekoratif taş duvar kaplama zengin renk ve modelden oluşan bir kartelaya sahiptir ve her zevke hitap edebilmektedir. Sizde doğanın bir parçası olan taşı duvarlarınızda uygulatarak elinizde doğanın güzelliğini yansıtmak istiyorsanız size bu uygulama ile ilgili daha fazla bilgiden bahsedelim.

Duvar Kaplama Fiyatları

Taş duvar kaplama plakalar halinde yapılmakta ve her türlü duvara uyum sağlayabilmektedir. Eski taş duvar gibi gözüken kompozit paneller,İster iç isterseniz de dış mekana rahatlıkla uygulata bileceğiniz bu kaplamalar uzun ömürlü olup şıklığı ve kaliteyi bir arada sergiliyor. İç dekorasyonda kullanılması durumunda insana huzur veren bir hava yaratır. Doğanın tüm enerjisini seven herkesin öncelikle tercih sebebi olan taş duvar kaplama görüntüsünün tersine oldukça ince bir yapıya sahiptir. Silinerek kolayca temizlenebilmesi iç duvar uygulamalarında bu kaplamaların tercih edilmesinin artı yönlerinden biri olarak görülmektedir. Ayrıca Kültür Tuğlası Kategorimizden, Kültür tuğlalarını inceleyebilirsiniz.

Taş Panel Fiyatları

Taş Panel Fiyatları

Taş Panel Fiyatları her geçen gün artan talebe yetişebilmek ve daha çok zevke hitap edebilmek için yeni modeller geliştirmektedir. Yapıların iç cephesinde olduğu gibi dış cephesinde de kolaylıkla montajı yapıldığı için tercih sebebi olmaktadır uygulandığı alanlarda doğanın güzelliğini hissettiren dekoratif duvar taş modelleri ile büyük şehirlerde de kendinizi doğa ile bütünleşmiş hissedersiniz.

Farklı desenleri ve renkleriyle uygulandığı alanın çehresini değiştirmekle kalmayıp ortama pozitif enerji yaymaktadır. Geometrik desenlerinde yer aldığı taş modellerinde renk seçenekleri de bulunmaktadır. Paneller halinde montajı yapıldığı için zaman ve işçilikten kazanç sağlanmaktadır.

Taş Panel Kaplama

Taş Panel Kaplama Modelleri fiyatları metrekare üzerinden hesaplandığı için uygulamanın yapılacağı alanın net ölçüsünün bilinmesi gerekir. Seçilen model de fiyat değişikliğine neden olmaktadır.
Dış cephe kullanımlarına uygun olup nem ve sudan etkilenme yapmaz. Zarif ve şık tasarımları tercih edenlerin duvar dekorasyonun da ki tercihleri de taş panellerinden yanadır.

Taşın doğal büyüsü ile ev dekorasyonunuz da da güzel bir değişikliğe yol açabilirsiniz. Salonlarda tüm duvara uygulandığında güzel sonuçlar elde edildiği gibi sadece tek bir duvar tarafına yaptırarak da büyük bir farklılık yaratabilirsiniz.

Taş Panel ve Duvar Modelleri temizlik açısından da kolaylıklara sahip olmakta fırça uç yardımı ile elektrikli süpürge aracılığıyla tozu alınabilmektedir. Bir diğer temizlik seçeneği ise nemli bir bez yardımı ile silinmesidir. İnce ve zarif yapısına rağmen darbelere karşı oldukça dayanıklı bir içeriğe sahiptir. Duvarda yarattığı etki odanızın daha geniş ve büyük görünmesine de katkı sağlayacaktır.

Doğal taş modelleri fiyatları seçeceğiniz ürünün kalitesine göre metrekare üzerinden hesaplanacağından yaptırmak istediğiniz duvarın ölçülerini tam olarak bilmeniz gerekmektedir. Montajının kolay olması ve çabuk yapılması evinizdeki rahatınızı bozmayacak siz kahvenizi içip dinlenirken işin ehli ustalarca çabucak montajı yapılacaktır.
Yüksek neme karşı dayanıklı olması duvar taşının yazlıklarda da tercih edilmesine neden olmaktadır. Her geçen gün daha fazla gözümüze çarpan bu duvar dekorasyonu ile restoran, mağaza ve benzeri işletmelerde karşılaşmaktayız.

Huzuru ve dinginliği ifade eden taşın ev dekorasyonunda yerini alması yüz yıllar öncesine dayanmakta günümüzde ise modernleştirilerek plakalar halinde piyasaya sunulmaktadır.

Uygulama Videosu