Ferro

Ferro Ürün Sayfasına Git

Hierro

Hierro Ürün Sayfasına Git

Roughast

Roughast Ürün Sayfasına Git

Roughast Loft

Roughast Loft Ürün Sayfasına Git

Beton Panel Kaplama

Beton Panel Kaplama

Beton Panel, yılların hızla yükselen dekorasyon trendi duvar kaplama hem iç mekan hem de dış mekan uygulamalarında sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Birden fazla çeşidin olduğu bu kaplamalar beton,ahşap, taş ve modern modelleri ile dekorasyon sevenlerin büyük beğenisini kazanmaktadır. Her beton modelin kendi içinde farklı renklere sahip olmasının yanı sıra, farklı metaryellerden yapılması da farklı zevklere hitap etmeyi kolaylaştırmaktadır.

Beton duvar kaplama modelleri arasında yer alan taş duvar kaplamalar hem iç hem de dış mekan uygulamalarında sıkça tercih edilmektedir. Taşın doğal yapısının yaymış olduğu sıcaklık duygusu yapıların daha güzel görünmesinde büyük bir katkı sağlamaktadır.

Dış cephe uygulamalarında görünümünün aksine hafif bir yapıya neden olması, uygulandığı yapıya fazla yük bindir memesi başlıca tercih nedenidir. Her türlü hava koşuluna karşı olan sağlamlığı yüksek nemin hüküm sürdüğü mevsimlerde bile nemden ve yağmurdan etkilenmesi bu kaplamanın bir diğer güzel özelliğidir.

İç mekanların dekorasyonlarında kullanılması hem uygulamanın pratik oluşu hem de temizliğinin kolay olması etkili olmaktadır. Doğanın esintisini evinde hissetmek isteyenler taş kaplamalardan yana tercihini kullanırken, zarif ve şıklığı sevenler ahşap kaplamaları tercih etmektedir. Bir diğer alternatif olan tuğla kaplamalarda uygulandığı ortama dinginlik ve huzur yaymaktadır. Kadınların ev dekorasyonunda beton duvar kaplaması tercih etmesinin nedenlerinden biri temizliğinin sadece nemli bir bezle kolayca yapılmasıdır. Hem şık hem de sizi yormayacak olan bu paneller sayesinde eviniz bambaşka bir güzelliğe kavuşacaktır.

Beton Paneller

beton panel kaplama kendi içinde çeşitlere bölünmektedir.

brüt beton kaplama panelleri görünümlü panel olarak  m2 fiyatından yansıtılmaktadır.

beton görünümlü duvar kaplama ise duvarlarınıza beton görünümünü vererek,eski ve modern tarz katmaktadır.

beton panel duvar evinizin veya ofisinizin ihtişam eksikliğini gidermektedir.

beton panel duvar fiyatları sizler için firmamız tarafından en min. çekilmektedir. Sizinle yapacağımız görüşmelerde fiyatımızı belirtebiliriz.

brüt beton kaplama detayı

brüt beton görünümlü duvar kağıdı

brüt beton görünümlü sıva