Breccia

Breccia Ürün Sayfasına Git

Encofrado

Encofrado Ürün Sayfasına Git

Wood

Wood Ürün Sayfasına Git

Ahşap Panel Kaplama

Ahşap Panel Kaplama

Ahşap Panel Kaplama,Her türlü formda bulunan duvara uygulanması mümkün olan Ahşap duvar kaplama panelleri ile ister dış cephede isterseniz de iç cephede tercih ederek yaşam alanınızda harikalar yaratabilirsiniz. Temizliği de son derece kolay olan bu uygulama aynı zamanda kötü hava koşullarından da etkilenmez. Yazın sıcaktan kışın ise soğuktan etkilenmeyen bu Aşoz yani Ahşap duvar kaplamaları yüksek neme karşıda direnç göstermektedir. Sadece evlerde değil iş alanlarında da sıkça tercih edilen Ahşap duvar kaplamasını sıklıkla görmekteyiz. Uygulandığı alanda zarifliği ve doğallığı yansıtan etrafının daha güzel görünmesine yol açan bu uygulama iş yerlerinin de tercih nedenleri arasındadır.

Ahşap Duvar Kaplama

Ahşap duvar kaplamaçatı kaplayıcısı ile eş değer ilgi gören bu uygulamanın en güzel yanı yapılacak yapının tek bir duvarına uygulanmasından da başarılı sonuçlar elde etmesidir. Örneğin evinizde bir değişiklik istiyor ve Ağaçtan yapılma bu masif ahşap Panel kaplaması veya ingilizcesi wooden wall yaptırmak istiyorsanız odanızın sadece bir duvarına uygulamayı yaptırarak da muhteşem sonuçlar elde edebilirsiniz. Odanızın derinliğine daha fazla hacim kazandırmasını sağlayacak olan bu uygulama odanızı olduğundan daha büyük görünmesine yani bir başka değişle daha ferah olmasını sağlayacaktır.

Yerel ve ithal ürünlerden oluşan Dekoratif Ahşap Panel kaplaması her beğeniye hitap edecek renklerden ve desenlerden oluşturularak daha fazla insana hitap etmeyi amaçlamakta bunda da son yıllarda büyük bir başarı elde etmektedir. Eğer duvarlarınıza ahşap harici tuğla kaplama veya ahşap duvar panelleri yaptırmak istiyorsanız. Tuğla Kaplama modellerimize bakabilirsiniz. Ayrıca Ahşap ile ilgili bilgi edinmek isteyenler Wikipedi den araştırma yapabilirler.