• Dekoratif Panel Kaplamaları

Tuğla

Dekoratif Tuğla Panel Modellerine Git

Dekoratif Panel Kaplama

Dekoratif Duvar Panelleri

Dekoratif Duvar Panelleri  son yıllarda ev dekorasyonunun önemli bir parçası haline gelmiştir. Zevkli ve şık evlerin oluşmasına büyük katkısı olan bu paneller farklı yapıları ve modelleri ile göz doldurmaktadır. Duvara uygulaması son derece kolay olduğu ve kısa zamanda montajı bittiği için ev düzeninde bir aksaklığa neden olmaz. Dekorasyon modasını yakinen takip eden insanların yapılarında kullanması ile duvar paneline olan ilgi gün geçtikçe artmaktadır.

Taş duvar panelleri, tuğla duvar panelleri ve ahşap duvar panelleri en çok ilgi gören çeşitlerdir. Bu üç çeşit kendi içinde farklı model ve renk yelpazesine sahiptir. Böylelikle çok fazla duvar paneli seçeneği bulunmakta farklı zevklere hitap etmesi kolaylaşmaktadır. Uzun ömürlü yapısı nedeni ile sadece iç değil yapıların dış cephelerinde de kullanıldığını görmekteyiz. Suya ve neme karşı oldukça dayanıklı bir malzemeden yapılmış olması dış kaplamadaki tercih sebeplerinin başında yer almaktadır. En eski binayı bile bir anda güzelleştiren duvar panelleri görüntüsünün aksine hafif bir malzemedir.

Tuğla Panel Kaplamalarımızı görmek için Kültür Tuğlası sayfamızdan erişebilirsiniz

Duvar Panelleri

Duvar Paneleri

Duvar paneli fiyatları seçeceğiniz malzemenin kalitesine göre fark etmekle birlikte metre kare üzerinden hesap yapılmaktadır. Yaptıracağınız duvarın büyüklüğü fiyatın artmasına neden olurken iç duvar kaplamalarında odanın tek bir duvarına yaptırarak hem ekonomik hem de şık bir odaya kavuşabilirsiniz. Ev hanımları duvar panellerini çok beğenmekte ve temizliğinin nasıl yapıldığını merak etmektedir. Duvar panellerinin temizliği badanalı duvar temizliği kadar kolaydır. Nemli bir bez ile silinerek pırıl, pırıl bir görünüm elde edilmektedir.

Ev içi dekorasyonunda tüm salona uygulanabileceği gibi sadece yemek masasının olduğu duvar bölümüne veya televizyon ünitesinin arka tarafına yaptırılarak da şık ve zarif bir dekorasyon elde edilebilir. Her iki seçenekte güzel durduğunu da belirtmeden geçmeyelim.